• yeni
  • kategoriler

#melih gökçek

28 Ekim 2017

Melih Gökçek, 'Emir demiri keser' dedi ve istifa etti

1 Ay15 Gün15 Saat4 Dakika29 Saniyeoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 8617 gündür sürdürdüğü görevini bıraktı. Gökçek, "İstifamı Recep Tayyip Erdoğan istedi. Emir demiri keser. Başarısız olduğumu düşündüğüm, yorgun olduğum için bırakmıyorum, sadece ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Erdoğan'ın talebini yerine getiriyorum" diye konuştu.
4 sa. 3 dk. 13 sn. önce

Melih Gökçek veda eder gibi konuştu

2 Ay1 Günoldu
Hakkındaki 'istifa edeceği' yönünde iddialarla gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın başkent oluşunun 94. yıldönümü programında, yaptığı hizmetlerin sunumunu yaparken "Verilen imkanlarla bunları yaptık. Ankara çok daha güzellerine layıktır. Bundan sonraki yıllarda çok daha güzel şeyler de yapılacaktır" ifadelerini kullandı.
07 Mart 2016

Atatürk'e hakaret tabelası indirildi

16 Yıl11 Ay17 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, Atatürk Orman Çiftliği'nin girişine astığı "Atatürk O.Ç." tabelası, tepkiler üzerine indirildi. Melih Gökçek "Benim tabeladan haberim yok" derken, tabelayı değiştiren Ulukar adlı firma, "Uzaktan iyi okunsun diye böyle yazdık" açıklaması yaptı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
07 Mart 2016

Değerli Türk polisi Ankara sizinle gurur duyuyor

4 Yıl6 Ayoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı eylemlerindeki başarıları nedeniyle Güvenpark'a "Değerli Türk Polisi Ankara Sizinle Gurur Duyuyor" pankartı astırdı.
07 Mart 2016

Melih Gökçek'ten sele karşı öneri: Üst kattaki komşuda yatın

8 Yıl3 Ay3 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'da şiddetli yağmur beklendiğini belirterek, "Evi dere yatağında bulunan ve bodrum katında oturanlar çok dikkatli olsun. Önerimiz sele uykuda yakalanmasınlar, üst katta komşuda kalsınlar" dedi.
07 Mart 2016

Melih Gökçek, susuzluğa çare buldu: Tatile çıkın

10 Yıl4 Ay11 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yaşanan büyük su sorunu konusunda, "Ankaralılar tatile çıksın. 50-60 bin kişi bir süre Ankara'dan ayrılsa biraz rahatlarız. Annelerini, babalarını ziyaret etseler fena mı olur? Allah isterse, su sorunu bir anda çözülür" dedi.
07 Mart 2016

Periler Ülkesinde heykeli, yeniden Altınpark'ta

12 Yıl8 Ay22 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 1994 yılında, "Ben böyle sanatın içine tükürürüm" diyerek kaldırttığı "Periler Ülkesinde" heykeli eski yerine konuldu. Heykeltıraş Mehmet Aksoy'un Ankara 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açtığı ve kazandığı davayı Yargıtay da onayınca, heykel yeniden Altınpark'a konuldu.
07 Mart 2016

Melih Gökçek sanatın içine tükürdü

23 Yıl6 Ay9 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ahlaksızlığın adını sanat koymuşlar. Böyle sanatın içine tükürürüm" diyerek Altınpark'taki Mehmet Aksoy'a ait "Periler Ülkesinde" ve Azade Köker'e ait "Tutku" adlı heykelleri kaldırttı.
07 Mart 2016

Sanatçıların ne işi var eylemde?

4 Yıl5 Ay29 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı eylemleri, kendisini en çok üzen şeyin sanatçıların ön saflarda olması olduğunu belirterek, "Senin ne işin var eylemde?" dedi.
07 Mart 2016

Gezi olaylarında George Soros'un parmağı var

4 Yıl5 Ay29 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı olaylarının başlamasında uluslarası spekülatör George Soros'un parmağının bulunduğunu, Soros'un Türkiye'deki en önemli kolunun ise TESEV olduğunu söyledi.
07 Mart 2016

Kitap okuyarak polisi tahrik ediyorlar

4 Yıl5 Ay29 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elindeki kitabı, sabit duran polislerin karşısında okuyan bir Gezi parkı direnişçisi fotoğrafını, "Polisin karşısında kitap okuyup tahrik ediyorlar" şeklinde yorumladı.
07 Mart 2016

Melih Gökçek: Ethem Sarısülük'ü provokatörler öldürdü

4 Yıl5 Ay29 Günoldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Beyaz TV'deki Basın Kulisi'nde, bugün ölen Ethem Sarısülük için, "Provokatörlerin kafasına attığı taş sonucu vefat etti" dedi.

Yatak odasına inek düştü

3 Yıl10 Ay20 Gün
önce oldu